Budowa domów jednorodzinnych

Budowa domów jednorodzinnych wolnostojących z projektów gotowych to specjalizacja firmy DMD.

Od 2012 r. tworzymy budynki w stanie surowym otwartym lub zamkniętym jak również w stanie deweloperskim, w zależności od ustaleń z Klientem.

Budujemy domy tanie, mniejsze jak również, droższe, większe. Doszliśmy do perfekcji w budowie domów niektórych gotowych projektów, dlatego współpraca z nami jest samą przyjemnością, a koszty budowy domu są zoptymalizowane. Wśród przedstawionych przez nas projektów gotowych są domy z poddaszem, domy piętrowe oraz domy parterowe ze strychem do adaptacji.

W budowanych przez nas domach wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości.


Budowa domów z projektów gotowych – doświadczenie

Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych. DMDdomy opiera swoje działania na współpracy z firmami, których priorytetem we wspólnej pracy są partnerskie relacje i szczerość, zaufanie oraz wzajemna odpowiedzialność.

Domy z projektów firmy MGprojekt budowaliśmy z powodzeniem wiele razy w lokalizacjach takich jak: Warszawa Łomianki, Izabelin, Stare Babice, Pruszków, Piastów, Janki, Raszyn, Nadarzyn, Piaseczno, Józefów, Konstancin a także bliżej centrum Warszawy w dzielnicach: Białołęka, Ursynów, Lesznowola, Wawer, Bielany, Włochy, Ursus i Bemowo.

Nasze realizacje

Budowa domów wolnostojących – jakość

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta, ponieważ wiemy, że zadowolony klient poleci budowę domu u nas swojemu jednemu koledze, a niezadowolony przekaże swoje uwagi kilkunastu znajomym. Posiadamy szereg wyróżnień i certyfikatów, które świadczą o jakości w jakiej budujemy domy jednorodzinne. Wykorzystujemy produkty wysokiej jakości oraz nowoczesne technologie.

Budowa domów jednorodzinnych – Opinie Klientów

Te osoby, które wybudowały dom jednorodzinny z nami i chcieli się tym podzielić z innymi, prezentują swoje opinie poniżej. Udało nam się zgromadzić dużą grupę zadowolonych klientów, dla których budowa domu jednorodzinnego z nami była przyjemnością i radością.